MOPS OBECNE SZCZENIĘTA
POPRZEDNIE SZCZENIETA
WSZYSTKIE MIOTY STELLANOVA
WAZNE INFORMACJE O SZCZENIETACH
MOPSY z naszej hodowli w swoich nowych domkach

MOPS  SZCZENIĘTA

Mopsy na sprzedaż 

 

 

 

 

Mops na sprzedaż

 

 

 

 

Mops na sprzedaż 

 

 

 

Mops na sprzedaż 

 

 

* przyjmujemy rezerwacje na następny miot mopsików *

 

szczenięta mopsy  w Stellanova

 

 

 

 

female for sale   *     Stellanova    * mops suczka na sprzedaż  *

 

 

female for sale      *   mops na sprzedaż  *   przyjmujemy rezerwacje na szczenięta

 

 

 

przyjmujemy rezerwacje na szczenięta *    Stellanova   *   mops na sprzedaż  *

 

 

 

więcej zdjęć  miotu "T"   zapraszamy do oglądania na Facebook   online

 

 

 

   mops szczenię na sprzedaż

 

 

 

   mops szczenię na sprzedaż Hodowla Stellanova

 

 

puppy pug for sale   *   szczenię  mops na sprzedaż

 

 

mops na sprzedaż  *  zapraszamy do rezerwacji

 

 

   *    szczenię mops na sprzedaż   *  

 

 

 szczenięta - mopsy na sprzedaż - szczeniaki - przyjmujemy rezerwacje na mioty w 2015 oraz 2016 roku.

 

 

Dobrze socjalizowane szczenięta, znające człowieka, ufające, wychowane w domowej atmosferze, miziane, tulone, wychuchane-wydmuchane przez opiekuna i całą rodzinę są idealnym obiektem do fotografowania trzeba tylko kochać całym sercem, widzieć piękno i to właśnie staram się przekazać z moich fotografiach - miłość do psiaków

 

 

Przyjmujemy zamówienia na szczenięta mops  mioty  2017 / 2018

 mopsy na sprzedaż , mopsy sprzedam, szczenięta mops sprzedam

 

 

 

szczenięta rasy mops na sprzedaż

więcej zdjęć  zapraszamy do oglądania na Facebook   online

      

puppy pug Stellanova

mops szczeniaki

 mops szczenię  mops " Stellanova"  w wieku 7 tygodni

 

MOPS....przemiana
Rodzi się mała, "prawie czarna" istotka z dziwną buzia. Z każdym dniem jest coraz bardziej żarłoczna, okrągła niczym pulpecik. Z każdym dniem jaśnieje sierść zmieniając sie z czarnej na ciemno szara, szarą, jasno szarą czasem płowy. Głowa tej maleńkiej istotki wcale nie przypomina psa. Raczej małpkę czy gremlina co zjadł cytrynę Kiedy zaczyna stawać to wygląda jakby brzuchaty stworek miał stanąć na nóżkach, które maja zaledwie kilka centymetrów wysokości. Z czasem ta śmieszna istotka jak larwa potrafi przeobrazić się w pięknego motyla... ma odcień od srebrzystego po brzoskwiniowy, zawsze jest to kolor beżowy tylko w innych tonacjach. Nagle uszka robią się czarne, a maska mocno odznacza się dżetową czernią na tle jasnego tła . I ten śmieszny gremlin staje się eleganckim, kochanym mopsem "pełną gębą". Czyż nie można tej przemiany nazwać inaczej niż brzydkiego kaczątka w łabędzia... z troszkę większym brzuszkiem . Stella Zawadzka

   

do góry

 

 

POPRZEDNIE SZCZENIĘTA

 

 

   

 

 

    

 

 

do góry

 

WSZYSTKIE MIOTY STELLANOVA

Stawiamy na jakość a nie na ilość.  Oto wszystkie mioty mopsów w hodowli Stellanova od 1999 roku:

1999r  "I"

2000r  "K"   "L"  

2001r  "O"    "B"

2002r   "D"

2003r  "F"    "C"

2004r  "K"   "L"

2005r  "P"   "W"  

2006r   "A"   "D"

2007r  "G"    "I"

2008r  "M"   "R"  "T"

2009r  "X"   "A" "I"

2010r  "J"    "M"  "O"

2011r    "A"  "D"  "E"

2012r   "H"  "N"  "O"

2013r  "Z"

2014r   "D"  "F" "H" 

2014r   "O"  "S"

 

do góry

 

WAZNE INFORMACJE O SZCZENIETACH

w hodowli "Stellanova"

Szczenię , które opuszcza nasz dom (najwcześniej po ukończeniu 7 tyg. życia) jest odrobaczone, zaszczepione, zostaje wyposażone w międzynarodową  książeczkę  zdrowia,  posiada metrykę / rodowód FCI , wyprawkę , broszury  , informacje  na  tematy związane  z  żywieniem pielęgnacją i wychowaniem psa jak również podpisujemy umowę. W każdej chwili służymy pomocą i fachową  radą , dotyczącą wychowania  psa ,jego pielęgnacji, a także w późniejszym przygotowaniu go do wystaw pod  każdym względem.  Przyjmujemy rezerwacje na szczenięta (najczęściej ze sporym wyprzedzeniem) , która to rezerwacja związana jest z wpłatą bezzwrotnego zadatku.

Więcej informacji

zapraszam do zapoznania sie z działami:

          

 

Hodowla Stellanova na Facebook:

 

 

 FAZY ROZWOJU SZCZENIAKA:

 ETAP NOWORODKOWY: pierwsze 2 tygodnie życia, gdzie kształtują się psie zmysły. Szczenię nie jest  zdolne do nauki, nie widzi, ani nie słyszy, potrzebuje  ciepła i matczynego mleka. Szczeniak kieruje się odruchem zaspokojenia głodu. W tym okresie zarówno szczeniaki jak i ich matka powinny mieć zapewniony bezwzględny spokój.  Niepokojona suka może nawet odrzucić swój miot czy też mieć kłopoty z laktacją. Nerwowa matka przekazuje genetycznie swoją słabą konstytucję psychiczną dzieciom, a one kontynuują takie zachowania poprzez naśladownictwo. W końcowej fazie tego okresu szczeniak otwiera oczy. OKRES PSIEJ SOCJALIZACJI: od 3 do 7 tygodnia życia. Trzeci tydzień to okres w którym szczenię zaczyna widzieć, słyszeć, poruszać się. Wszystko wokoło dotyka, wącha, liże dlatego ważne jest by maluch mógł wizualnie uczestniczyć w codziennym życiu domowników. Czwarty tydzień życia dla szczeniaka jest okresem intensywnego rozwoju, absolutnie nie wolno ich odsadzać od matki!.  Odsadzanie można stopniowo zacząć w wieku 5 i 6 tygodni życia. Suka coraz częściej opuszcza kojec, a maluszki bawią sie w swoim gronie i z domownikami :).  ETAP SOCJALIZACJI Z CZŁOWIEKIEM I OTOCZENIEM następuje miedzy 7 a 12 tygodniem życia. Najlepszym okresem do zmiany domu jest wiek 7 tygodni życia szczeniaka. W tym wieku szczeniak najszybciej i najtrwalej przywiązuje sie do nowego opiekuna oraz najłatwiej akceptuje nowe otoczenie.  W tym okresie maluch powinien mieć zapewnione jak najwięcej kontaktów z nowym właścicielem poprzez urozmaicone zabawy oraz pierwsze lekcje wychowania. Wpajamy odruchy czystości poprzez częste wynoszenie na dwór czy matę do załatwiania, przede wszystkim po posiłkach, spaniu zabawie. Oczywiście od takiego maluszka nie możemy wymagać bezwzględniej czystości pamiętając, że zwieracz pęcherza osiąga swoją pełną "wytrzymałość dopiero miedzy 6 a 8 miesiącem zycia. OKRES UTRWALANIA STRACHU to czas miedzy 8 a 10 tygodniem życia szczeniaka.  W tym okresie wszelkie negatywne przeżycia utrwalą sie i wycisną piętno na psychice. OKRES PRZYSPIESZONEJ NAUKI następuje w wieku 10, a 12 tygodnia życia, gdzie otoczenie oraz różnorodne zabawy wspaniale bedą kształtować rozwój psychiczny szczeniaka. OKRES USTALANIA MIEJSCA W SFORZE /rodzinie/ grupie przypada na okres miedzy 13 , a 16 tygodniem zycia. Ustalamy, kto jest przewodnikiem domowego stada - w tym okresie powinna następować kontynuacja wychowania, nauki, szkolenia poprzez zabawę i miłe doznania.

 

Uwaga!

W związku z pojawianiem się wzorowanych na legalnych dokumentach hodowlanych Związku Kynologicznego w Polsce (m. innymi Metryki i pseudorodowody wydane przez Polski Klub Miłośników Psów Rasowych - PKMPR lub Związek Hodowców Psów Rasowych - ZHPR) Zarząd  ZKwP przypomina, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i jedynie dokumenty hodowlane wydane przez ten Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami. Psy posiadające dokumenty hodowlane wydane przez inną niż Związek Kynologiczny w Polsce organizację nie są uznawane za psy rasowe.


do góry

sze