Buldog Francuski z hodowli Stellanova

Serdecznie dziękuję za zdjęcia buldogów ich właścicielom.

 

Buldog francuski "Ferrari Stellanova" z Amelią, która chce być weterynarzem :)

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

Buldog francuski "Ferrari Stellanova"  mieszka w Anglii wraz z Hanią & Karolinką & Amelką :)

 

 

Buldog francuski "Hibernacja Stellanova".

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

Buldog francuski "Rolex Stellanova" mieszka we Wrocławiu

 

 

 

Buldog francuski "Kalina Stellanova".

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

 

Buldog francuski "Tina Stellanova".

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

 

Hodowla Stellanova otrzymała news buldog francuski  "Firebirds".

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

Buldog francuski "Taysonek".

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

Buldog francuski z hodowli  Stellanova "Kleopatra".

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

 

Buldog francuski z hodowli  Stellanova "Konwalia"

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

 

 

Buldog francuski z hodowli  Stellanova "Kamelia"

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

 

 

Happy Stellanova w gorących klimatach :). Dziękuję właścicielom za cudowne fotki.

 

 

Buldog francuski Konwalia Stellanova zamieszkała nad morzem. Dziękuje za cudne zdjęcia :)

 

 

Hibernacja Stellanova mieszka w Paryżu. W domu nazywana jest "Hibère" . Pani Ewuniu - bardzo dziekuje za telefony, maile i zdjecia Hibère :))

 

 

Pompon Stellanova ma już prawie 1,5 roku i otrzymałam kolejne zdjęcia za które ślicznie dziękuję :)))

 

 

Bean Stellanova w swoim domku to Munio. Jest super zabawny, gotowy na każde zawołanie, bardzo towarzyski i lubi miło zaskoczyć swoich Państwa. jest perfekcyjny w roli "stróża" :))). Dziękuję Mariuszu za super fotki.

 

 

Baby Stellanova w dou nazywana jest Oliwką. Jest jak ją własna Pani nazwała "bezproblemowa cwaniara" :))

Obecnie ma 7 miesięcy i mieszka w Siedlacach.

 

 

Balbina Stellanova domowa Nitro i jej odpoczynek :)

 

 

Brooklyn synek Gucciego rośnie jak na drożdżach i jest najdroższym skarbem swojej Pani.

 

 

Buldog francuski "Everytime Stellanova" w domu pieszczotliwie nazywany Drops jest pod opieka Anny i Aleksandra. Potrafi już podawać łapę. Nie przepada za  chodzeniem na długie spacery. Najbardziej lubi jeść, spać i szalenie biegać po całym domu ślizgając się i szczekając przy tym. Według nas jest on najpiękniejszym najsłodszym buldogiem francuskim na świecie. Anna i Aleksander Maj

 

 

Buldog francuski "Cheri Stellanova" w swoim domu jest nazywana Fredką. Ma koleżankę również buldozke łąciatkę.

 

 

Barnaba jest trochę "wisus", nie jest specjalnie wytresowany, ale bardzo słucha, jest uważny i inteligentny, jak psy tej rasy.

Dziękuję za mnóstwo pięknych zdjęć Pani Ewo.

 

 

"Colia Stellanova" mieszka we Wrocławiu. Na zdjęciu Michałek śpi razem z Kuleczką - bo tak nazywana jest bulwinka w swoim domku. Michałek z Kulką zazwyczaj "drze koty" - on wyjada sucha karmę z miski a ona wyjada mu jedzonko ze stołu. On zabiera jej zabawki a ona zabiera mu skarpetki. Jednak wychodząc z Kuleczka na spacer Michałek musi trzymać smyczkę i zawsze razem zasypiają.  Jest gejzerem energii i najłatwiej zrobić jej zdjęcie jak śpi.

Dziękuję Pani Joanno za urocze zdjęcia.

 

 

 

"Estelle Stellanova" mieszka w USA. W swoim domku nazywa sie Chloe, szybko rośnie, zmienia sie jej kolorek sierści: uszka robią sie ciemniejsze a na brzuszku wyszły łatki. Wzbudza zachwyt gdziekolwiek pójdą z nią jej właściciele. Często mylona jest z mopsem ponieważ w Stanach niezmiernie rzadko spotyka sie beżowe buldozki. Mimo młodego wieku jest buldogiem "pływającym" a pierwsze lekcje pobierała w wannie. Uwielbia bawić sie z dziećmi i innymi pieskami. Potrafi siadać, kłaść sie, podskakiwać i dawać głos na komendę :).

     

Edyto i Jarku bardzo dziękuję za wspaniałe zdjęcia oraz tyle informacji o Waszej Chloe.

 

 

"Joker Stellanova" we wrześniu 2009 roku skończył 2 latka. Jest sympatycznym, uczuciowym i łagodnym pieskiem. Bardzo lubi  bawić się swoimi zabawkami i dostarcza nam dużo radości biegając jak torpeda po mieszkaniu. Joker nie przepada jednak za długimi spacerami, choć na podwórku ma wielu kolegów. Poza tym nie lubi jeść karmy, jest wymagający i lubi częste zmiany w jadłospisie. Dziękuję  p. Dominiko za zdjęcia oraz tyle informacji wiadomości o Jokusiu.

 

"Ever and Forever Stellanova" w swoim domku nazywa się "Beniu". Jest bardzo wesołym, buldozkiem, niczego sie nie boi, ma ogromny apetyt. Ma swojego kolegę doga kanaryjskiego, który jest jego najlepszym kumplem do zabawy w ramach której Beniu  podgryza go w kostki. Uwielbia spacery a najczęściej są one nad morzem gdyż Beniu mieszka w Świnoujściu. Dziękuję  Pani Wioletto za zdjęcia i wiadomosci o Beniu :)

 

 

"Brooklyn" to domowe imię buldożka, który jest synkiem naszego reproduktora "Gucci Sirios Vilage". Właściciele piszą o nim dość krótko ale jakże wymownie cyt. "Jest najcudowniejszy na świecie". Dziekuje za piękne zdjęcia :)

 

 

  

Balbina Stellanova domowa Nitruś na wakacjach 2009 nad jeziorem oraz w górach.

 

   

Balbina Stellanova domowa Nitruś ma juz ponad cztery miesiące jest zdaniem właścicieli przewspaniała. Jest cudownym stróżem, aporterem piłeczek i wielkim żarłoczkiem. Niczego się nie boi ale jest nieufna i byle komu nie da się dotknąć. Uprawia kolarstwo w koszyczku. Dziękuję Wam Kochani za tak wspaniały opis i cudne zdjęcia :)

 

 

"Justin Stellanova" jest przeuroczym, kochanym Jogusiem. Zawojował swoją Panią, rodzinę, przyjaciół, znajomych a nawet swojego lekarza. Obecnie Joguś ma półtora roku i nadal robi siusiu jak dziewczynka. Pani Beato  - pięknie dziękuję za wiadomości o Jogusiu jak również za prześliczne zdjęcia.

 

 

"Balbina Stellanova" w swoim domku nazywana jest Nitro i wariuje jak mało kto. Ale jest kochana ponad wszystko

 

 

"Picasso Stellanova" jako szczeniaczek  i jako dorosły buldożek

"Picasso Stellanova" mieszka nad morzem. W domu nazywany jest Aresem. Super się chowa, rośnie i szybko się uczy :)

Dziękuję właścicielom za zdjęcia i wiadomości o Aresku.

 

 

Buldog francuski "Wiking Stellanova" z Marcinkiem - kolejne fotki z czerwca 2009

 

 

 

 

Buldog francuski "Hades Stellanova"  zamieszkał w Warszawie.

Jego właścicielka jest wokalistka w zespole P. Rubika.

 

Buldog francuski "Hades Stellanova" jako maluszek na rekach swojej Pani :)

 

 

 

Buldog francuski "Wiking Stellanova"  zamieszkał w Olkuszu ze swoimi właścicielami. Jest to wspaniała rodzina, która jest wręcz "zakochana" w rasie buldog francuski. Wikuś bo tak pieszczotliwie nazywany jest mały buldożek to kompan i przyjaciel  dnia codziennego Marcina. Dziękuję za piękne zdjęcia i wiadomości.

 

 

Buldog francuski "Mocca  Stellanova z Ostoi Omin" to piękna sunia, która w ciekawy sposób znalazła się  u mojej przyjaciółki Asi. Asia jest niesamowicie z niej zadowolona i dumna.

 

 

 

Buldog francuski "Haberek  Stellanova" w domu Burbon -  najnowsze zdjęcie - zima 2009.

 

 

Buldog francuski  "Haberek  Stellanova"  jesień 2008

 

 

Buldog francuski "Pompon Stellanova" mieszka w Nowej Iwicznej koło Piaseczna więc prawie jest naszym sąsiadem. Pompon w nowym domku został "Edkiem" i wniósł sporo radości i zadowolenia:) . Właściciele mówią o nim: cudny maluch, który wdał sie w tatusia i bardzo męski gość z niego rośnie.

 

       

"Edek" jest małym podróżniczkiem. Zwiedza świat już od najmłodszych lat a raczej miesięcy :)

Dziękuję za wiadomości o Edku i za wspaniałe fotorelacje.

 

 

 

Buldog francuski "Beryl" to wnusio Sasiba i Utrilli Stellanova. Pięknie dziękuję jego właścicielce "Olin" za odnalezienie mnie na forum i za zdjęcia Berylka.

 

 

 

Haberek Stellanova w swoim domku nazywa się Burbon. Mieszka w Warszawie i jest bardzo kochany przez swojego Pana, dla , którego jest świetnym kompanem do spacerków.

 

                                       

 

 

Buldog Francuski Bazyl jest bardzo mądrym psem. Tak twierdza jego właściciele p. Radnieccy :) Umie na komendę siadać, przynosić zabaweczki, wypluwać różne rzeczy oraz podawać łapkę. Jest milusiński i uwielbia się przytulać.

 

 

 

Carmen Stellanova . Mieszka w Starych Babicach gdzie ma jak w niebie i jest ( w przenośni i dosłownie) noszona na rękach.  Pani Krystyno dziękuję za opowieści o Carmen i za jej zdjęcia.

 

 

Buldog francuski Haberek Stellanova vel "Burbon" to piesek gustujący w suczkach wielkiego rozmiaru. Jest wyjątkowo grzecznym i  towarzyskim psem. W domu nigdy niczego nie zniszczył oprócz jednego kwiatka na balkonie. Można go spotkać w Warszawie  w parku Szczęśliwickim gdzie często bywa na spacerkach. Zdjęcie z marca 2008r.

 

 

 

Buldog francuski Hipnoza - Hava  Stellanova czyli po prostu  "Lilo"  jest kochaną, wymarzoną córeczką swojej Pani. Nazywana często "luźną gumką" co oddaje jej cały charakterek. Asiu - bardzo dziękuję za piękne zdjęcia. Zdjęcie z maja 2008r.

 

 

 

Buldog francuski  Kalinka Stellanova przyjechała do nas z wizytą. Cóż to było za ogromna radość zobaczyć ją po tylu miesiącach. Wszak opuściła hodowlę jako dwumiesięczne szczenię. Jest oczkiem w głowie swoich Państwa. Widać wielką obopólną miłość i więź między nimi. Jej imię domowe to Hermiona. I jak na Hermionę przystało jest zawodową kujonką -  uczy się w mig :)

 

 

 

 

Buldog francuski  Koksik Stellanova mieszka w na Żoliborzu w cudownej rodzinie. Jest upragnionym, długo oczekiwanym buldożkiem. Uwielbia zabawy z dziećmi oraz spać w łóżeczku dla lalek.

 

 

 

Buldog francuski   Hava Stellanova to buldożka,  która zamieszkała niedaleko nas. Została członkiem rodziny, w której znajdują się dzieci - dwaj bracia, czworonogi: goldenka Viva i posokowiec Sonic oraz trzy koty.  Mała Hava od razu podbiła serce swojej właścicielki, która zrobiła pamiątkowe fotki pierwszego spotkania małej bulwy z jej kompanami.

 

 

 

Buldog Francuski "Omen Stellanova"  mieszka na razie nad morzem. Niedługo pojedzie dalej w świat... Jest kochany, delikatny,  niezwykle radosny i chrapie za dziesięciu  :)

 

 

 

Buldozka "Poziomka Stellanova"  zamieszkała w pięknym domu z bajkowym ogrodem w którym robi porządki jak np. zrywanie kwiatków :) Wszędzie jej pełno,  i uwielbia czekać na jakiś spadający kąsek od swojej starszej,  psiej koleżanki. Nie ma za grosz szacunku dla starszych i robi co chce - jak opisują ją szczęśliwi właściciele. Pozdrawiam p. Dorotko :)

 

 

 

Buldog francuski  Unika Stellanova vel "Mafia" mieszka w cudownym zakątku na Mazurach. Jej właścicielką jest Pani Basia, która kocha tę sunię całym sercem a "maskotka" odwzajemnia się tym samym. Ulubioną pozycją bulwy jest "brzuszek do góry". W roku 2007 Unika rozpoczęła swoją karierę wystawową i od razu dwa razy wygrała i zdobyła złote medale. Serdecznie gratuluję sukcesów i życzę następnych. Pozdrawiam serdecznie Basieńko :)

 

 

 

                                                                           Do góry                                                                                stat4u