Mopsy z hodowli Stellanova

Serdecznie dziękuję za zdjęcia  mopsów ich właścicielom.

 

Mops  Dumbo z hodowli Stellanova mieszka w Trzciance

Pani Ireno bardzo dziękuję.

 

 

Mops  Incognito  Stellanova wraz ze swoją pańcią Idunią :)

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

Mops  Subaru  z hodowli Stellanova podczas swojego przyjęcia urodzinowego.

 

 

 

Mops  Zappa z hodowli Stellanova towarzyszył w ślubnej sesji zdjęciowej swoim właścicielom

 

 

 

Mops  Bonni z hodowli Stellanova mieszka nad morzem

 

 

 

 

Mops  Dumbo z hodowli Stellanova mieszka w Trzciance

 

 

 

Mops  Inpuls  z hodowli Stellanova mieszka pod Warszawą.

Dziękuję właścicielom za wiadomości oraz cudne zdjęcia.

 

 

 

Mops  Incognito z hodowli Stellanova mieszka w Holandii. W swoim domku ma na imię "Misiek".

Więcej zdjęć i informacji zobacz   online

 

 

 

 

Mops Abi z hodowli Stellanova mieszka w Białymstoku.  Panie Adamie dziękuję za fotki :)

 

 

 

Mops imbir z hodowli Stellanova mieszka pod Warszawą :)

 

 

Mops Jamaica z hodowli Stellanova

 

 

 

 

Mops Miya z hodowli Stellanova mieszka pod Warszawą. Dziękuję Joasiu za cudne zdjęcia i stały kontakt :)

 

 

 

 

Mops Okruszek z hodowli Stellanova mieszka w  Zalesiu. Dziekuje za mnóstwo pięknych zdjęć :)

 

 

 

 

Mops hodowli Stellanova mieszka w Warszawie i często nas odwiedza wraz ze swoimi właścicielami :)

 

 

 

 

Mopsiczka  z hodowli Stellanova - dziekuję za zdjęcia i wiadomości :)

 

 

 

 

Mops La Coste z hodowli Stellanova mieszka w Finlandii. W swoim nowym domku ma na imię "Nala"

 

 

 

 

 

 

 

Mops Janet Stellanova ze swoją właścicielka p. Magdą

 

 

Mops Xanra Stellanova to śpioch. Ostatnio była na wystawie w Lesznie gdzie otrzymała swój pierwszy medal :)

 

 

Mops Jasmine Stellanova mieszka w Krakowie. Lubi grać w tenisa ;)

 

 

 

Mops Jimbo Stellanova w swoim domku nazywany jest Fafelkiem.

 

 

Mops Jamaica Stellanova zamieszkała na mazurach. Jest księżniczką w swoim domciu.

 

 

Mops Janet Stellanova zamieszkała w Warszawie na Żoliborzu. Na zdjęciu ze swoją Pańcią. 

Pani Magdo dziękuję za śliczne zdjęcia :)

 

 

Mops Jumbo Stellanova mieszka niedaleko od nas bo w Zalesiu. Opiekuje sie nim Pani Kasia. Serdecznie dziękuje za informacje o malcu oraz piękne zdjęcia :)

 

 

Oto mopsiczka, która mieszka w górach nazywana jest "Pug"
W zeszłym roku przyszli właściciele mopsa przyjechali do nas po maluszka z Zakopanego.


 

 

Mops Jasmine Stellanova ma nowe domowe imię nadane przez Julię - Poppy . Jasmine w nowej rodzinie
poczuła się bardzo dobrze od samego początku, jest wesoła, bawi się, dokazuje, z dnia na dzień coraz zwinniejsza i odważniejsza.
Dziękuję za opowieści o małej mopsiczce i za urocze, obrazujące jej życie zdjęcia :))

 

 

Ariel Stellanova mieszka w Bydgoszczy ze swoim Państwem. Jest cudownym, wesołym mopsikiem.

Pani Eluniu serdecznie dziękuję za wspaniałe maile, kartki oraz zdjęcia Arielka. Do zobaczenia na kolejnej wystawie :))

 

 

Impuls Stellanova zamieszkał w Nadarzynie ze swoim Państwem: Janiną i Mieczysławem. Rośnie jak na drożdżach , ma wspaniały apetyt oraz jest wszędobylskim gryzoniem a najlepiej lubi kapciuszki. jest bardzo towarzyski, chętny do zabaw i jest dumą swojej rodziny :)

 

 

Mopsiczka "Xanra Stellanova"  zamieszkała w Borzysławiu. Jest pełna ruchu, bawi się ze swoją ludzką siostrzyczka Nikolą a nawet nieraz ze sobą razem śpią.  Ma jeszcze mleczne ząbki, które powinny już ustąpić miejsca stałym. Uwielbia spacery nawet w zimie i jest wielkim śpiochem. Pozdrawiam serdecznie całą rodzinkę i dziękuję za zdjęcia. Więcej zdjęć można obejrzeć na naszym forum pod adresem: http://stellanova.mojeforum.net w dziale "Psy z naszej hodowli w nowych domkach". Zapraszamy.

 

 

Mopsiczka "Bebe Stellanova" oraz mopsik "Ariel Stellanova" to wspaniałe mopsiki. Ponad trzy lata temu  sunia Bebe zamieszkała w Podkowie Leśnej u Pani Izy. W 2009 roku Arielek zamieszkał wraz z rodziną Pani Izy - w Bydgoszczy u Państwa Elżbiety i Stanisława. Arielek jest uroczy, wesoły, bardzo rozumny i słodka przylepa. Sprawił, ze teraz jego właściciele częściej sie uśmiechają. Arielek w domu nazywany jest Aronkiem i jest zdrowym łakomczuchem. Pozdrawiam serdecznie właścicieli oraz dziękuję za zdjęcia i wiadomości :)

 

 

Mops "Zappa Stellanova" mieszka w Bełchatowie na Osiedlu Okrzei.

Swoim właścicielom towarzyszy wszędzie i jest ich "oczkiem w głowie".

 

 

Mops "Amadea Stellanova" mieszka w Zgierzu a w swoim domu nazywana jest Amber. Jest pełną energii, wesołą, zabawną, niesamowicie towarzyska sunią, która zawsze nawet gdy śpi musi znajdować sie blisko człowieka. Ma dużo wspaniałych psich zabaweczek takich jak piłeczki, sznureczki, maskotki, kaczuszki lecz i tak najbardziej lubi zwykłą szczotkę z szufelką, zgniecioną, plastikową buteleczkę albo drewienko do kominka. Ambunia uwielbia pieszczoty a w szczególności głaskanie brzuszka. Sama robi manicure swoim właścicielom ;)  ale oprócz gryzienia paluszków u nóg niczego nie pogryzła, nei zniszczyła ale lubi rozwiązywać sznurowadła. Z jedzonka do gustu nie przypadły jej korniszony. Ma starszą koleżankę labradorkę o imieniu Mila.

 

 

Mops "Amadea Stellanova" mieszkała w Białymstoku. Jednak zmieniła swoje miejsce zamieszkania a w nowym czyje sie bardzo dobrze i lubi przebywać na stole kuchennym :) Jeśli chodzi o charakter to jest uparta jak muł i dąży do wszystkiego co sobie zaplanuje, typowy przywódca ale ma także słabości lubi pieszczoty i drapanie pod przednimi łapkami oraz łakocie po każdym spacerze .
 

 

 

Mops "Zappa Stellanova" mieszka w Bełchatowie. Jego właściciele studiują a  Zappa im wspaniale umila naukę :)

 

Mops "Lucky Stellanova" mieszka w  Sankt Petersburgu. Pojechał tam jak była malutki a było to wiele lat temu. Jego właścicielką jest Marini której to  był pierwszy mopsik. Obecnie ma jzu ich kilkanaście ale nie zapomina o nas i co i raz dostajemy zdjęcia. Marini - dziękuję :)

 

 

Mops "Luxus Stellanova" mieszka niedaleko Moskwy  w domu pełnym miłości do zwierząt. Jest ulubieńcem całej rodziny.

 

 

Mopsiczka "Kluska" na wakacjach ze swoja pańcią Eweliną

 

 

"Ramona Stellanova" to Chrupka jest ulubienica Państwa Kseni i Piotra.

Dziękuję za stały kontakt i śliczne zdjęcia

 

 

Mops "Zappa Stellanova" pojechał do Bełchatowa

 

 Po raz kolejny "Kokos Stellanova" tym razem już jako prawie dorosły mopsik :)

 

 

 "Xanra Stellanova " została w swoim nowym domku Pysią.

Ma za kompankę 1,5 roczną Nikolę. Jest małą  "terrorystką" i śpi w łóżku ze swoja Panią

 

 

"Mela" i Pani Joanna to dwie kochające się nawzajem istoty. jedna bez drugiej nie może wytrzymać przysłowiowych dwóch minutek. Było dla mnie ogromną przyjemnością robić sesję zdjęciową z ich udziałem. Beata

 

 

Mops "Tesco Stellanova " czyli domowy Yogi. Jest jak mówia jego własciciele "wulkanem energii" oraz dodają , iz myli sie ten kto uważa za prawdziwe powiedzenie - "nudzić sie jak mops".  Pięknie dziękuję Państwu Ani i  Krzysztofowi za coraz to nowe zdjęcia i informacje o Yogim :)

 

 

Mops "Tosca Stellanova " jest kochaną przez swoją Panią "Tosią". Ma niesamowity temperament i mnóstwo energii. Z jedzeniem nie ma kłopotu a po każdym posiłku robi sobie sjestę. Polubiła swój nowy domek gdzie ma najlepiej na świecie. Dziękuję za wiadomości i zdjęcia Tosi

 

.

Mopsiczka "Rhianna Stellanova " w domu jest nazywana Chrupką. Ma już pół roczku i jest kochana przez swoja Panią - Ksenię. Dziękuje za stałe informacje o Chrupce.

 

 

Mops "Tesco Stellanova " został w swoim domku nazwany Yogi. Według właścicieli cudowny i silnie zaboawowy. Zabawa i tulenie się, to jego żywioł. Szybko się uczy, w 99% pamięta, że należy  siusiać i robić kupkę tylko na gazetę. Bez zabawy nie potrafi żyć. Ma już swoją ulubioną zabawkę, czyli kurę Gienię do gryzienia, z którą toczy walki.Tak więc jest naprawdę świetny i bardzo przez wszystkich kochany.

 

 

Mops "Dark  Stellanova " na wakacjach 2008

 

 

Mops "Rhianna Stellanova " to niesamowita wiercipięta. Trudno jej zrobić zdjęcie dlatego tez pięknie dziękuję za te fotkę jej właścicielce p. Kseni

 

Mops "Kokos Stellanova "  ma wspaniałą rodzinę. Jest wymarzonym pieskiem swojego A. Kajetanowicza.  Panie Adamie dziekuje za częsty kontakt i zdjęcia Kokosa.

 

 

 

Mops "Kluska Stellanova Brawado"  jadąc do swojego domu przebyła długą podróż ok. 600 km do Chojnowa. Tam mieszka ze swoimi opiekunami, przemiłymi i uroczymi Eweliną i Dawidem. W domku nazywana jest Zuzią.

 

 

 

 

Mops "Rafaello Stellanova"  był najmniejszym chłopczykiem z miotu. Pojechał do Katowic gdzie zamieszkał z p. Ania i Przemysławem. Chowa się zdrowo, rośnie jak na drożdżach i sprawia ogromną radość swoim właścicielom. Ma piękne posłanko i mnóstwo zabaweczek. Dziękuję za wiadomości, fotki oraz kibicowanie :)

 

 

 

 

Mops "Ramona Stellanova" zamieszkała ze wspaniałą rodziną w Józefosławiu. Jej opiekunki Patrycja i Marta są małą oczarowane i zachwycone. Uważają, iż ta mała istotka wniosła dużo uśmiechu i radości do ich domku.  Na zdjęciu Marta ze swą podopieczną, która obecnie ma nadane imię "Kiri".

 

 

 

 

Mops "Daisy Stellanova" mieszka w Grudziądzu. Przez swoich domowników nazywana jest Dumką. Jest nauczona pięknie chodzić na ringówce oraz pokazywania ząbków na stoliczku. Daisy wspaniale prezentuje się na wystawach, zdobyła juz wielokrotnie złoty medal  oraz otrzymała nominacje na Championa.

 

Młodzieżowa Dumka na swojej pierwszej wystawie w Grudziądzu we wspaniały sposób pokazana została przez swoją ukochaną opiekunkę Martynkę. Dumka świetnie wypadła i zdobyła srebrny medal.

 

 

 

Mops  "Dama Eternal Stellanova" mieszka w Danii a jej najbliżsi nazywają ją "Janką" Janka jest obecnie półtoraroczną, cudną mopsiczką, która umie nawet jeździć na motorze :)

 

 

 

Klopsik Stellanova to wspaniały syn Hopka oraz naszej niezrównanej Futury Sasqehanna - Pixie.  Dziękujemy naszej koleżance Lenie za zdjęcia Klopsika.

 

 

 

Właścicielem Indonezji (Indii) Stellanova oraz Gucciano Stellanova jest P. Barbara, która mieszka w dalekiej Australii , miejscowości  Adelaide. Tam mopsy z mojej hodowli dołączyły do czworonożnych przyjaciół cavalierów.

 

 

 

Mops Dolly Kama Lama Stellanova jest piękną córką niezrównanej Futury.

 

 

 

 

Mops "Dark Horse Eternal Stellanova"  to  mopsik, który mieszka w Warszawie na Ursynowie. Jest bardzo rozpieszczony i kochany przez swoich właścicieli, którym składam specjalne podziękowania za dużo pięknych zdjęć.

 

 

 

Kapi Stellanova  była jedną z pierwszych mopsów, która zapoczątkowała hodowlę  "Golden Fatty" z Przezmierowa .  Jest córką naszego reproduktora "Hopka" oraz niezrównanej Futury - Pixie.

 

 

 

Dolly Kama-Lama Stellanova w 2002 roku pojechała do Lublina.

Zdjęcie przedstawia Dolly w 2007 roku gdy przyjechała do Kasi na krycie. Dziękuję Kasiu za tę fotkę.

 

 

 

"Kokosanka Stellanova" mieszka w Krakowie.

Jest bardzo grzeczną i kochaną sunią.  Dziękuję Pani Jolu za zdjęcia Kokosanki.

 

 

 

Armanda Stellanova mieszka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest to córka naszej Futury - Pixie. Ma za sobą mnóstwo wystaw i jest bardzo utytułowaną suczką.

 

 

Więcej zdjęć mopsików w nowych domkach można zobaczyć: http://stellanova.mojeforum.net/temat-vt9.html?postdays=0&postorder=asc&start=0

 

 

stat4u                                                                                                                     Do góry